ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський відвідав зерновий термінал Neptune

4 липня, 2020

Президент України Володимир Зеленський 4 липня поточного року відвідав зерновий термінал Neptune, один із найбільших та найсучасніший зерновий термінал на Чорному морі, який побудований українською компанією MV Cargo та міжнародною корпорацією Сargill за підтримки EBRD та IFC.

Разом із Президентом термінал відвідали голова Офісу Президента Андрій Єрмак, заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко, міністр інфраструктури України Владислав Криклій та інші гості.

Голова держави проїхав по причалу #25, а також оглянув станцію розвантаження автомобілів та ваговий комплекс. «Ми вирішили показати Президентові, як зважуються вантажівки у сумлінних терміналів», – зазначив співвласник термінала Андрій Ставніцер. Андрій Ставніцер також нагадав гостям про історію будівництва Neptune, підкресливши, що будівництво зернового термінала вартістю $150 млн стало найбільшим інвестиційним проєктом у портовій галузі та економіці країни за останні 4 роки.

Нагадаємо, 4 липня в Одесі з робочим візитом перебуває Президент України Володимир Зеленський. Глава держави відвідав найбільший морський транспортний вузол ТІС, а також оглянув акваторію порту «Південний» на буксирі компанії P&O Maritime Ukraine «P&O Star».

#